Vratislav Krejčíř

+420 776 666 144
vratislav.krejcir@pirati.cz

Bio

Je mi 36 let a jsem celoživotní optimista, který se snaží svůj pozitivní přístup přenášet do všeho, co dělá, a předávat ho i lidem kolem sebe.

Můj profesní život se celou dobu točí kolem moderních technologií, které mě baví a tak nějak mě “pronásledují”. V současné době jsem ředitel divize eMobility v jedné soukromé kroměřížské společnosti, která se snaží prostřednictvím rozvoje elektromobility v České republice přispět k lepšímu a čistšímu životnímu prostředí. V soukromí jsem tak trochu Jedi (hrdý otec) a spolu se svou ženou vychovávám 2 malé padavany (děti) ;-)

Jsem rodilý Kroměřížák, který žil a pracoval v několika městech ČR. Kroměříž pro mě vždy byla tím jediným místem, kde jsem si dokázal představit žít. Proto chci udělat maximum pro to, aby naše město a jeho okolí bylo ještě lepším místem pro život, než bylo doteď. Proto jsem si řekl, že dostaneme Piráty na radnici, aby se zasadili o otevřený, transparentní a vřelý přístup vedení města vůči lidem, ať už to jsou voliči jakékoliv strany nebo uskupení. Vždy budeme stát za lidmi.

Chceme žít ve městě, které je tu pro nás, reaguje na potřeby občanů a ne naopak.

Články autora Vratislav Krejčíř

Navrhni úpravu