Petr Stoklasa

petr.stoklasa@pirati.cz

Bio

Jmenuji se Petr Stoklasa, je mi 38 let a jsem Kroměřížák. Vystudoval jsem obor zdravotnický záchranář a 8 let jsem se této práci věnoval na ZZS Kroměříž. Zlákalo mě však podnikání a začal jsem cestovat napříč celou naší zemí, pomáhal jsem obcím, městům, firmám orientovat se v oblasti energetiky, aukcí a výběrových řízení. Díky častému setkávání se a nepřetržité komunikaci se zastupiteli menších i větších měst jsem získal přehled ve fungování úřadů a v jejich procesech. V posledních letech jsem se vrátil k mé srdeční záležitosti, zdravotnictví, teď už ovšem v pozici obchodníka.

Proč kandiduji do městského zastupitelstva v Kroměříži? S malými přestávkami zde žiji celý svůj život. Mám tady svou rodinu, kamarády, přátele. Město mi dalo spoustu zážitků a zkušeností a já bych tak rád nejen vrátil městu vše, čím mě obohatilo, ale chci udělat město ještě krásnější. Ať už po stránce jeho čistoty, bezpečnosti, ale třeba i v oblasti jeho kultury.

Chci se zasadit o rovné podnikatelské prostředí pro současné i nově vznikající podnikatelské subjekty. Na všem jsme již s kolegy, kamarády z MS Kroměříž začali pracovat, a jsem rád, že už teď jsou za námi vidět první úspěchy.

Navrhni úpravu