Představení kandidátů pro komunální volby 2018 - Jana Knapková

23. 08. 2018
Představení kandidátů pro komunální volby 2018 - Jana Knapková
Představení kandidátů pro komunální volby 2018 - Jana Knapková

Jmenuji se Jana Knapková a již 60 let žiji v Kroměříži. 25 let jsem pracovala ve státní správě a samosprávě v oblastech kultury, cestovního ruchu, regionálního rozvoje, podílela jsem se na kampaních v rámci projektu Zdravé město. Díky tomu dobře vím, jak bylo mnohdy obtížné povzbudit veřejnost ke smysluplné a naplňující aktivitě.

Piráti vše nabízejí na “stříbrném podnose”. Jako matce dvou dětí je mi velmi sympatické, že na všechny akce i schůzky berou svou “drobotinu” a tato setkání tak probíhají v příjemné, přitom stále velmi profesionální, atmosféře napříč generacemi.

Za Piráty kandiduji, protože bych ráda svými zkušenostmi podpořila pirátské aktivity. Piráti mají v programu zjednodušení byrokracie, přátelštější přístup radnice k občanům města. Jsou otevřeni různým sportovním, kulturním a vzdělávacím akcím, které se podílejí na zvýšení kvality života nás všech. V popředí zájmu Pirátů je také spolupráce s neziskovým sektorem tak, aby se cesty přestaly křížit a spíše našly společný směr.

Autor článku

Vratislav KrejčířVratislav Krejcir

Vratislav Krejčíř

předseda MS KM, místostarosta města Kroměříž, hrdý otec a optimista

+420 776 666 144
vratislav.krejcir@pirati.cz

Navrhni úpravu