Představení kandidátů pro komunální volby 2018 - Jakub Zach

14. 08. 2018
Představení kandidátů pro komunální volby 2018 - Jakub Zach
Představení kandidátů pro komunální volby 2018 - Jakub Zach

Ahoj, dobrý den. Je mi 34 let a jsem rodák z Kroměříže. Ačkoliv mě život zavál do různých koutů světa, stále se nejraději vracím do rodné Kroměříže. Živím se jako architekt, ale ve svém volném čase rád čtu, hraji squash, plavu a dále příležitostně fotím nebo bloguji o současné architektuře.

Jedno z poslání mé profese architekta je pracovat na zlepšení prostředí, ve kterém lidé žijí. Své zkušenosti z praxe, jako například jednání s úřady a institucemi, bych chtěl zúročit mimo jiné i ve prospěch rodného města v rámci práce v zastupitelstvu.

Kandiduji za Piráty, protože aktivně komunikují s občany a naslouchají jim. Jako jedna z mála (možná i jediná) stran celoročně pořádá komunitní akce a její členové se ve svém volném čase věnují dobrovolnické činnosti s cílem zlepšovat jejich/naše město. Chtěl bych se podílet na zjednodušení byrokracie na úřadech a zlepšit komunikaci radnice s občany. Rád bych pracoval na aktivnějším přístupu města v rámci sportovních, kulturních a vzdělávacích akcí ve městě a jeho blízkém okolí. To by vedlo ke zvýšení atraktivity města a kvality života v něm.

Autor článku

Vratislav KrejčířVratislav Krejcir

Vratislav Krejčíř

předseda MS KM, místostarosta města Kroměříž, hrdý otec a optimista

+420 776 666 144
vratislav.krejcir@pirati.cz

Navrhni úpravu